بخشنامه هاواخباراداری(اینجاکمیجان)
لطفانظرات ارزشمندخودرادرخصوص مطالب مندرج دراین وبلاگ درلینک نظرات به یادگاربگذارید. 
پيوندهای روزانه
*شرایط وضوابط جذب سربازمعلم درسال 94

 

شرایط وضوابط جذب سربازمعلم درسال94ازسوی وزارت آموزش وپرورش به ادارات کل آموزش وپرورش ابلاغ شد. 

 http://s3.picofile.com/file/7488354943/%D8%A8%D9%82%DB%8C%D9%87.gif


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱ اردیبهشت۱۳۹۴ ] [ 10:58 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*ضریب افزایش حقوق درسال 94ابلاغ شد.*
 

بخشنامه شماره 710/01 مورخ 1394/01/08 مصوبه هيات محترم وزيران در ارتباط با تعيين ضريب حقوق كارمندان از طرف معاون محترم توسعه مديريت و پشتيباني به ادارت کل آموزش وپرورش  ابلاغ گرديد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۹ فروردین۱۳۹۴ ] [ 6:43 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*مبلغ دیه سال 1394 مشخص شد *   

بر اساس بخشنامه آیت الله آملی لاریجانی به واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور قیمت دیه کامل از ابتدای امسال یک میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون ریال تعیین شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۵ فروردین۱۳۹۴ ] [ 19:45 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
 *شیوه نامه رتبه بندی حرفه ای معلمان *  

    باعنایت به درخواست مکررهمکاران مبنی برانتشارتصویب نامه مورخه 28/3/92هیات وزیران درخصوص شیوه نامه رتبه بندی حرفه ای معلمان تصویب نامه مذکوربه شرح ذیل تقدیم می گردد. 

 

 

شیوه نامه رتبه بندی حرفه ای معلمان (پیوست شماره 2 تصویب نامه شماره 72880/ت49302هـ مورخ 28/3/1392 هیأت وزیران)

مقدمه

در اجرای سیاست های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش و راهکار (2 10) سند تحول بنیادین آموزش و پرورش (مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی)، نظام رتبه بندی حرفه ای معلمان، با توجه به میزان شایستگی ها و فعالیت های آموزشی (کلاسی- غیرکلاسی)، فرهنگی، تربیتی، پژوهشی و اجرایی و تلاش معلمان برای کسب شایستگی ها و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در رسیدن به حیات طیبه و جلب رضایت خدمت گیرندگان (دانش آموز و خانواده) به شرح زیر تعیین می شود.

الف- تعاریف و اصطلاحات به کار رفته در این شیوه نامه

1. رتبه بندی: طبقه بندی شایستگی های معلمان حسب شاخص های چهارگانه فرهنگی- تربیتی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی

2. ارتقای مرتبه: احراز رتبه بالاتر طبق ضوابط مربوط

3. معلم: فردی که رسالت خطیر تربیت دانش آموزان را در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی بر عهده دارد.

4. ارزشیابی عملکرد: سنجش و اندازه گیری نتایج حاصل از فعالیت ها و اقدامات معلمان بر اساس شاخص های چهارگانه یاد شده

5- آموزش های ضمن خدمت: آموزش هایی که زمینه را برای فراگیری مهارت های مورد نیاز شغلی معلمان در حین خدمت فراهم می کند.

6. صلاحیت تخصصی: برخورداری از دانش، نگرش و آموزه های لازم در یک رشته تخصصی (تدریس) در حیطه های آموزشی و پرورشی

7. صلاحیت حرفه ای: توانمندی ها و مهارت های لازم برای انجام صحیح وظایف و مأموریت ها در حیطه آموزشی، پرورشی و مدیریتی

8. تجربه: مهارت هایی که معلم در طول سال های خدمت خود و در ارتباط با شغل معلمی، کسب کرده است و این مهارت ها او را قادر می کند که وظایف معلمی خود را به گونه ای رضایت بخش انجام دهد.

تبصره- در این شیوه نامه، به لحاظ رعایت اختصار، به وزارت آموزش و پرورش، "وزرات" و به نظام رتبه بندی حرفه ای معلمان "رتبه بندی" و به وزیر آموزش و پرورش، "وزیر" اطلاق می شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۴ فروردین۱۳۹۴ ] [ 21:6 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*نحوه تکمیل فرم تبدیل استخدام آزمایشی به قطعی*  

 

 نحوه تکمیل فرم تبدیل استخدام آزمایشی به استخدام قطعی وروندتکمیل وصدورحکم استخدام قطعی کارکنان آزمایشی ازسوی وزارت آموزش وپرورش به ادارات کل ابلاغ شد. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۸ اسفند۱۳۹۳ ] [ 12:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*ضوابط احتساب آثار استخدامی مدارک تحصیلی اخذ شده توسط کارمندان در حین خدمت

   

بخشنامه به کلیه دستگاه‌های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری

شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در جلسه مورخ 8/10/1393 بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و در پاسخ به استعلام دستگاه های اجرایی در خصوص امکان پذیرش مدارک تحصیلی که کارمندان با رعایت ماده 61 قانون مدیریت خدمات کشوری در حین خدمت اخذ و برای استفاده از آثار استخدامی آن به دستگاه متبوع ارائه می‌نمایند، به استناد بند (5)‌ ردیف (ب) ماده (116) قانون مذکور به شرح زیر اتخاذ تصمیم نمود:

1- با توجه به اختیارات این شورا در تصویب شرایط تصدی مشاغل از لحاظ معلومات، تحصیلات، تجربه، مهارت و دوره‌های آموزشی مورد نیاز برای هر شغل و الزام دستگاه‌های اجرایی به رعایت این شرایط در انتصاب کارمندان به مشاغل (موضوع ماده 70 قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره یک آن)، آثار استخدامی مدارک تحصیلی مأخوذه نسبت به مدارک تحصیلی ارائه‌شده در بدو استخدام کارمندان رسمی و پیمانی، تنها برای یک مقطع تحصیلی بالاتر (زیردیپلم به دیپلم، دیپلم به فوق‌دیپلم، فوق‌دیپلم به کارشناسی، کارشناسی به کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد به دکترا)، با رعایت شرایط ذیل قابل احتساب می‌باشد:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۷ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:40 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***لاریجانی ۸ مصوبه دولت را تأیید و ۴ مصوبه را مغایر قانون اعلام کرد.**   

رئیس مجلس درنامه‌ای به رئیس‌جمهور، هشت مصوبه دولت را تأیید و چهار مصوبه دیگر را خلاف قانون اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی لاریجانی امروز در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور، هشت مصوبه دولت را تأیید و چهار مصوبه دیگر را مغایر قانون اعلام کرد.

براساس این گزارش، متن نامه‌های مربوط به مصوبات مغایر با قانون از دیدگاه قوه قانونگذاری کشور به این شرح است:

«حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

بازگشت به رونوشت تصویب نامه هیأت محترم وزیران به شماره‌های ۱۳۸۰۹۱/ت۵۰۰۰۰ هـ مورخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ موضوع «برقراری فوق‌العاده ویژه کارکنان ستادی وزارتخانه‌ها و سازمان مستقل زیرنظر رئیس‌جمهور» متعاقب بررسی ها و اعلام نظر مقدماتی «هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین» و مستنداً به صدر ماده واحده و تبصره (۴) الحاقی به «قانون نحوه اجراء اصول هشتاد و پنجم (۸۵) و یکصد و سی و هشتم (۱۳۸) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده (۱۰) آیین نامه اجرایی آن، مراتب متضمن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر قانونی و اعلام نتیجه به این جانب ابلاغ می گردد. بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی الاثر خواهد بود.

بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب ۱۳۸۶ مقرر می‌دارد فوق‌العاده ویژه در موارد خاص با توجه به عواملی از قبیل بازار کار داخلی و بین‌المللی با پیشنهاد سازمان و تصویب هیات وزیران امتیاز ویژه‌ای برای حداکثر ۲۵ درصد از مشاغل در برخی از دستگاه‌های اجرایی تا ۵۰ درصد سقف امتیاز حقوق ثابت و فوق‌العاده‌های مستمر در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین عبارت سازمان‌های ستاد مندرج در صدر بند ۲ تصویب‌نامه از حیث اطلاق و مقید نشدن به وصف خاص چون موجب توسعه شمول قانون می‌باشد، مغایر قانون است».


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۷ اسفند۱۳۹۳ ] [ 8:7 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ضوابط پرداخت پاداش پایان سال (عیدی)ابلاغ شد***     

ضوابط پرداخت پاداش پایان سال (عیدی)به کارکنان ازطریق وزارت آموزش وپرورش به ادارات کل ابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۱۹ بهمن۱۳۹۳ ] [ 11:35 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دستورالعمل ارزیابی عملکرد کارمندان و ضوابط تمدید قرارداد کارمندان غیررسمی ***   

تمامی دستگاه‌های اجرایی

در اجرای ماده 81 و 82 قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه مربوط (نظام مدیریت عملکرد و ارزیابی کارمندان) و همچنین، بند 3 ماده 48 و ماده 49 این قانون (موضوع شرایط تمدید قرارداد کارمندان پیمانی) و بند «هـ» ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه که اجازه می‌دهد قرارداد افرادی که به صورت ساعتی یا کار معین به کار گرفته می‌شوند، تمدید شود (موضوع تبصره ماده 32 قانون صدرالاشاره) و به استناد ماده 118 قانون مدیریت خدمات کشوری، ضوابط ارزیابی کارمندان، نحوه تعیین صلاحیت و تمدید قرارداد کارمندان غیررسمی (پیمانی و قراردادی) و بهره‌گیری برای تداوم خدمت کارمندان رسمی، به شرح ذیل است:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۱۵ بهمن۱۳۹۳ ] [ 13:8 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***چگونگی تبدیل وضعیت از خرید خدمت به پیمانی ونیروهای شرکتی به قراردادکارمعین***    

 بخشنامه به تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور

با توجه به اینکه به روایت آمارهای موجود، در سال‌های اخیر، شکایت کارکنان خرید خدمت موضوع تصویب‌نامه شماره 3591/ت17296هـ مورخ 1/3/1378 هیأت وزیران به خواسته تبدیل وضعیت از خرید خدمت به پیمانی و نیز شکایت نیروهای شرکتی شاغل در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد دستگاه‌های اجرایی به خواسته الزام دستگاه به انعقاد قرارداد کار معین با این نیروها، حجم زیادی از شکایات مطروحه در شعب دیوان عدالت اداری را به خود اختصاص داده است و در این زمینه‌، دادنامه شماره 555 مورخ 19/8/1387 و دادنامه شماره 874-849 مورخ 14/11/1392 صادره از هیأت عمومی دیوان عدالت اداری تکلیف موضوعات فوق را روشن نموده است، لذا به منظور تسهیل در اجرای دادنامه‌های مذکور در دستگاه‌های اجرایی موارد زیر ابلاغ می‌گردد:

1- دستگاه‌های اجرایی می‌توانند وضعیت استخدامی کارکنانی را که در تاریخ ابلاغ دادنامه شماره 555 مورخ 19/8/1387 هیأت عمومی تحت عنوان «خرید خدمت» در اختیار داشته و در حال حاضر نیز از خدمت آنان به صورت قراردادی استفاده می‌نمایند، در صورتی که با تأیید کمیته تخصصی منابع انسانی زیر مجموعه «شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه»، دارای همه شرایط زیر باشند، به استخدام پیمانی تغییر وضعیت دهند:

الف- به‌کارگیری اولیه آنان، حسب مندرجات قرارداد، بر اساس تصویب‌نامه شماره 17598 مورخ 23/3/1362 هیأت وزیران و با رعایت ضوابط مربوط صورت گرفته باشد.

ب- در تاریخ 1/3/1378 در همان دستگاه به صورت خرید خدمت اشتغال داشته باشند.

ج- همکاری آنان با دستگاه در تاریخ مذکور در قالب طرح‌های عمرانی، مطالعاتی و قراردادهای خدماتی نباشد.

د- شغل آنان در تاریخ مذکور در عداد مشاغل کارگری موضوع بخشنامه شماره 1301/9 مورخ 6/6/1364 سازمان سابق امور اداری و استخدامی کشور نباشد.

بدیهی است کارکنانی که فاقد هر یک از شرایط مذکور بوده و نیز کارکنانی که بعد از ممنوعیت مقرر در تبصره 60 قانون بودجه سال 1364 کل کشور بدون رعایت ترتیبات مقرر در تبصره مذکور به صورت قراردادی تحت هر عنوان در دستگاه به کار گرفته شده‌اند، مشمول تغییر وضعیت به پیمانی نخواهند بود.

ضمناً پست سازمانی مورد نیاز برای انتصاب کارکنان مشمول این بند از محل پست‌های سازمانی بلاتصدی موجود (عنداللزوم با تغییر عنوان این پست‌ها با رعایت بخشنامه شماره 13712/92/200 مورخ 4/8/1392 این معاونت) تأمین خواهد شد. با ابلاغ این بخشنامه، بخشنامه شماره 4557/91/224 مورخ 24/12/1391 این معاونت لغو می‌گردد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۸ بهمن۱۳۹۳ ] [ 19:59 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آیین‌نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی  ***     

آیین‌نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی (تصویبنامه شماره 122218/ت50947هـ مورخ 17/10/1393 هیأت وزیران)

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی- سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور

هیئت وزیران در جلسه 10/10/1393 بنا به پیشنهاد شماره 87333 مورخ 11/5/1393 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به استناد تبصره (3) ماده واحده قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی -مصوب 1391-، آیین‌نامه اجرایی قانون یاد شده را به شرح زیر تصویب کرد:

آیین‌نامه اجرایی قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی

ماده 1- در این آیین‌نامه اصطلاحات زیر در معانی مشروح به کار می‌روند:

الف- قانون: قانون تعیین تکلیف استخدامی مربیان حق‌التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به رسمی و پیمانی -مصوب 1391-

ب- سازمان: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۴ دی۱۳۹۳ ] [ 10:55 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه در سال تحصیلی 94-93  *** 

   آقای دکتر نظری، قائم مقام وزیر در ستادمرکزی بزرگداشت مقام معلم با اعلام خبر ابلاغ شیوه نامه انتخاب معلمان نمونه، گزارشی را از اقدامات انجام شده در راستای کیفیت بخشی به فرآیند انتخاب معلمان نمونه ارائه نمودند.
ایشان برخی از فعالیت های صورت پذیرفته در جهت آسیب شناسی شیوه  نامه را انجام نظرسنجی گسترده از فرهنگیان، عوامل اجرایی استان ها و مناطق و...، بهره گیری از سئوالات و ابهامات طرح شده در فرآیند اجرای شیوه نامه  در سال-تحصیلی گذشته، مکاتبه با حوزه های مختلف و مرتبط ستادی، برگزاری جلسات هم اندیشی با برخی از مشاورین و معاونین محترم مقام عالی وزارت،بهره گیری از نتایج تحقیقات انجام شده در این حوزه و... برشمردند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۲۹ آذر۱۳۹۳ ] [ 13:58 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دستور العمل تعیین وضعیت کارمندان آزمایشی ***   

 شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در جلسه مورخ 19/8/1393 به منظور تحقق بند دو سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و به استناد ماده دو آیین‌نامه اجرایی تبصره سه ماده (46) قانون مدیریت خدمات کشوری، «دستورالعمل تعیین وضعیت کارمندان آزمایشی» را در (10) ماده و پنج تبصره، به انضمام «فرم تعیین وضعیت کارمندان آزمایشی» تصویب نمود؛ مراتب به همراه راهنمای تکمیل فرم، جهت اجرا ابلاغ می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۱۹ آذر۱۳۹۳ ] [ 10:39 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** افزايش مدت مرخصي زاايمان از ۶ ماه به ۹ ماه ***  

بالاخره مدت مرخصی  زایمان درآموزش وپرورش ازتاریخ 1/9/93از6ماه به 9ماه افزایش یافت . .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۹ آذر۱۳۹۳ ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آخرین تغییرات لایحه دائمی نمودن مدیریت خدمات کشوری *** 

گزارش کمیسیون امور اجتماعی دولت در خصوص لایحه دائمی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری در جلسه 27/7/1393 مطرح و مقرر شد: دستگاه‌های اجرایی ظرف یک ماه با توجه به مذاکرات دولت نظر خود را در خصوص کلیات و مواد لایحه مدیریت خدمات کشوری به دفتر هیئت دولت ارایه کنند. 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۱۸ آبان۱۳۹۳ ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***چگونگی صدورکارت پایان خدمت متعهدین خدمت آموزش وپرورش اعلام شد***

چگونگی صدورکارت پایان خدمت متعهدین خدمت آموزش وپرورش اعلام شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۶ آبان۱۳۹۳ ] [ 13:51 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه شفاف سازی و رفع ابهام راجع به حدود اختیار دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان***

 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور طی بخشنامه‌ای به منظور شفاف‌سازی و رفع ابهام، حدود اختیارات دستگاه‌های اجرایی در تغییر شغل و محل خدمت کارمندان در واحدهای سازمانی مختلف همان دستگاه را اعلام کرده است.
این بخشنامه با شماره 10336/93/200 در 30 مهرماه 1393 با امضای محمود عسکری آزاد جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ابلاغ شده است.

 


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۶ آبان۱۳۹۳ ] [ 13:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی استخدام در دستگاه‌های اجرایی***

شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی طی بخشنامه‌ای به منظور تحقق بندهای 2 و 3 سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری و با استناد به ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و با هدف شایسته گزینی و فراهم نمودن بستر اجرایی مناسب برای تحقق عدالت استخدامی، «دستور العمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی» را ابلاغ کرده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۲۰ مهر۱۳۹۳ ] [ 11:7 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرداخت كمك هزينه اولاد مازاد بر سه فرزند***

       

        thumb پرداخت كمك هزينه اولاد مازاد بر سه فرزندبلامانع اعلام شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۱۹ شهریور۱۳۹۳ ] [ 13:22 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
*** ابطال ماده 13 و تبصره های 1 و 2 ذیل آن و ماده 14 تصویب نامه شماره 34608/ت41574ک- 19/2/1390 وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک ***


تاریخ: 13 مرداد 1393


کلاسه پرونده: 91/460، 450، 175


شماره دادنامه: 900-901-902


موضوع رأی: ابطال ماده 13 و تبصره های 1 و 2 ذیل آن و ماده 14 تصویب نامه شماره 34608/ت41574ک- 19/2/1390 وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک


شاکی: آقایان 1- علی ملائی 2- محمد جواد کجوری 3- حسن محمدی 4- حامد دهقان دهنوی


بسم الله الرحمن الرحیم

مرجع رسیدگی: هیأت عمومی دیوان عدالت اداری
گردش کار: آقایان محمد جواد کجوری و علی ملائی به موجب دادخواستی واحد ابطال ماده 13 تصویب نامه شماره 34608/ت41574ک- 19/2/1390 وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک را خواستار شده اند و در جهت تبیین خواسته اعلام کرده اند که:
" به استحضار می رساند وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک « وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر دادگستری» در جلسه مورخ 8/12/1389 بنا به پیشنهاد بیمه مرکزی اقدام به تعیین تعرفه و نحوه تقسیط و تخفیف در حق بیمه شخص ثالث کرده اند که مغایر ماده 8 قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسؤولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری، زمینی در مقابل شخص ثالث مصوب 1387 می باشد و اطلاق ماده 13 مصوبهمورد شکایت نیز مغایر با قانون است، با این توضیح که:
1- در ماده 8 قانون فوق الذکر آمده است بیمه گذار می تواند با توجه به نوع و خصوصیات وسیلهنقلیه و فهرست تخلفات حادثه ساز تعرفه تعیین و تخفیف و تقسیط قائل شود ولیکن هر نوع خسارتی که به وسیله نقلیه وارد شود و بیمه گذار را ملزم به پرداخت خسارت کند، موجبی برای عدم ارائه تخفیف و تقسیط و افزایش نرخ بیمه نمی باشد زیرا قانونگذار صرفاً نسبت به تخلفات حادثه ساز اجازه داده است نه هر تخلف و خسارتی. علی هذا با عنایت بهماده 8 قانون بیمه اجباری ... عموم و اطلاق ماده 13 مصوبه 34608ت41574ک- 8/12/1389 مغایر قانون است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱ شهریور۱۳۹۳ ] [ 13:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نظر شوراي نگهبان درباره طرح بازنشسته كردن عشاير و روستاييان در سن بازنشستگي با پرداخت حق بيمه*****

به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، طرح بازنشسته كردن كساني كه در سن بازنشستگي بوده و هنوز حق بيمه اجتماعي روستاييان و عشاير پرداخت مي‌نمايند مصوب جلسه مورخ پانزدهم تيرماه يكهزار و سيصد و نود و سه مجلس شوراي اسلامي در جلسه مورخ 1393/04/25 شوراي نگهبان مورد بحث و بررسي قرار گرفت كه نظر اين شورا به شرح زير اعلام مي‌گردد:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱۱ مرداد۱۳۹۳ ] [ 8:29 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***دو مصوبه دولت توسط رئیس مجلس مغایر قانون شناخته شد  ***

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه های جداگانه به رئیس جمهوری، دو مصوبه هیات دولت درمورد «فوق العاده موضوع بند 5 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری» و «آیین نامه اجرایی بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1393 کل کشور» را مغایر قانون اعلام کرد.

 متن این نامه‌ها به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

به رونوشت تصویب‌نامه هیأت محترم وزیران به شماره 4545/ت50385هـ تاریخ 24/1/1393، موضوع: «آیین‌نامه اجرایی بند «الف» تبصره (18) قانون بودجه سال 1393 کل کشور»، متعاقب بررسی‌ها و اعلام ‌نظر مقدماتی «هیأت بررسی و تطبیق مصوبات دولت با قوانین» و مستنداً به صدر ماده واحده و تبصره (4) الحاقی به «قانون نحوه اجرای اصول هشتاد و پنجم (85) و یکصد و سی و هشتم (138) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده (10) آیین‌نامه اجرایی آن، مراتب متضمن اعلام نظر قطعی برای اقدام لازم در مهلت مقرر قانونی و اعلام نتیجه به این جانب ابلاغ می‌شود، بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلـت مقرر در قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۱۲ تیر۱۳۹۳ ] [ 9:30 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***متن کامل تفاهم نامه بیمه تکمیلی طلایی فرهنگیان (آتیه سازان حافظ) ***

وزارت آموزش و پرورش برای تأمین سلامت فرهنگیان و حمایت اقتصادی ایشان در قبال حوادث و بیماری های غیرمترقبه بر اساس سیاست های دولت مبنی بر ارائه پوشش های جامع و مناسب بیمه ای برای فرهنگیان و خانواده های آنان تفاهم نامه های بیمه تکمیلی درمان فرهنگیان (طلائی) و سایر پوشش های بیمه ای را برای پنجمین سال متوالی بین وزارت آموزش و پرورش و شرکت بیمه، به شرح زیر منعقد و برای اجرا ارسال کرده است.

1- تفاهم نامه گروهی بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان

2- تفاهم نامه بیمه مازاد گروهی فرهنگیان (قرارداد دوم)

متن هر کدام از این تفاهم نامه ها به شرح زیر تقدیم می شود:

تفاهم نامه گروهی بیمه درمان تکمیلی فرهنگیان

تاریخ صدور: ... تاریخ شروع قرارداد: ۱/۳/۱۳۹۳
شماره قرارداد: ... تاریخ انقضاء قرارداد: ۳۱/۲/۱۳۹۴

تعداد بیمه شده با خانواده در کل کشور: بالغ بر 1،400،000 نفر

حق بیمه صادره سالیانه در کل کشور: بالغ بر 4،044،448،800،000 ریال
کد نمایندگی : ..... مالیات بر ارزش افزوده: بالغ بر 323،551،200،000 ریال


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۲ تیر۱۳۹۳ ] [ 8:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه جدید جمعیتی ابلاغ شد   *****

وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی دراجرای سیاست های جمعیتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) خطاب به معاونین و روسای سازمان ها و موسسات وابسته به این وزارتخانه بخشنامه ای صادر کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۴ خرداد۱۳۹۳ ] [ 11:34 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری  *****

قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری

بخش اول- تشکیلات

ماده ۱- در اجرای اصل یکصد و هفتاد و سوم (۱۷۳) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به منظور رسیدگی به شکایات، تظلّمات و اعتراضات مردم نسبت به مأموران، واحدها و آیین نامه های دولتی خلاف قانون یا شرع یا خارج از حدود اختیارات مقام تصویب کننده، دیوان عدالت اداری که در این قانون به اختصار «دیوان» نامیده می شود زیرنظر رئیس قوه قضائیه تشکیل می گردد.

ماده ۲- دیوان در تهران مستقر است و متشکل از شعب بدوی، تجدیدنظر، هیأت عمومی و هیأتهای تخصصی می باشد. تشکیلات قضائی، اداری و تعداد شعب دیوان با تصویب رئیس قوه قضائیه تعیین می شود.

تبصره- رئیس دیوان عدالت اداری می تواند پیشنهادات خود را به رئیس قوه قضائیه ارائه نماید.

ماده۳- هر شعبه بدوی دیوان از یک رئیس یا دادرس علی البدل و هر شعبه تجدیدنظر از یک رئیس و دو مستشار تشکیل می شود. شعبه تجدیدنظر با حضور دو عضو رسمیت می یابد و ملاک صدور رأی، نظر اکثریت است. آراء شعب تجدیدنظر دیوان قطعی است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت۱۳۹۳ ] [ 23:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر  *****

اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر (مصوبه شماره۷۰۸/۹۳/دش مورخ ۲۵/۱/۱۳۹۳ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

(مصوب جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی)

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری - وزارت آموزش و پرورش - دانشگاه آزاد اسلامی

ماده واحده «اصلاح ماده واحده امکان شرکت نمودن فرهنگیان دارای مدرک معادل در آزمون‌های ورودی مقاطع بالاتر» که در جلسه ۷۳۹ مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۲ شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد مورخ ۲۵/۷/۱۳۹۱ وزیر آموزش و پرورش به تصویب رسیده است، به شرح ذیل برای اجراء ابلاغ می‌شود:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۸ فروردین۱۳۹۳ ] [ 15:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 *****

خبرگزاری مهر: با صدور بخشنامه اي از سوي رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، ميزان معافيت ماليات بر درآمد حقوق سال 93 ابلاغ شد.

علي عسکري رييس کل سازمان امور مالياتي كشور، با صدور بخشنامه اي اعلام کرد: با عنايت به بند (الف) تبصره (9) قانون بودجه سال 93 کل کشور که بموجب آن سقف معافيت مالياتي موضوع ماده (52) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوري اسلامي ايران، براي سال 93، مبلغ 120 ميليون ريال در سال تعيين گرديده است و مازاد آن تا هفت برابر به نرخ 10 درصد و مازاد بر اين به نرخ 20 درصد براي بخش خصوصي و دولتي و ساير دستگاههاي اجرايي موضوع ماده (5) قانون مديريت خدمات کشوري و ماده (5) قانون محاسبات عمومي کشور تعيين شده است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۷ فروردین۱۳۹۳ ] [ 23:17 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***رفع محدوديت در پرداخت كمك هزينه عائله‌مندي و شمول مرخصي دو هفته زايمان به مردان (نامه شماره ۱۱۹۹۴۹ مورخ ۱۶/۰۷/۱۳۹۲ وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي) *****

جناب آقاي وزيري راد

مدير كل محترم تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان قم

با سلام و احترام؛

بازگشت به نامه شماره ۲۴۸۵۱ مورخ ۱۷/۶/۱۳۹۲ به آگاهي مي رسانم:

۱- ماده واحده قانون اصلاح قوانين تنظيم جمعيت و خانواده - مصوب ۲۰/۰۳/۱۳۹۲ مجلس شوراي اسلامي- محدوديت‌هاي مقرر در قوانين را كه بر اساس تعداد فرزند براي والدين شاغل يا فرزندان آنان ايجاد شده است، لغو كرده است. با توجه به اين‌كه ماده (۸۶) قانون تأمين اجتماعي نيز پرداخت كمك عائله‌مندي را صرفاً تا دو فرزند محدود نموده است و نظر به اطلاق مفاد ماده واحده مذكور در قسمت معنونه و محدوديت مذكور نيز ملغي محسوب و كارفرمايان مكلفند با احراز ساير شرايط مقرر در ماده مزبور به كارگران خود به ازاي هر فرزند و بدون محدوديت در تعداد فرزندان، كمك عائله‌مندي پرداخت نمايند.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۲۶ فروردین۱۳۹۳ ] [ 22:52 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ تعرفه های قضایی و ثبتی مصوب 1393 *****

تعرفه های ارائه خدمات قضایی مانند هزینه دادرسی ، هزینه اجرای احکام ، هزینه تطبیق اوراق با اصل آنها در دفاتر دادگاهها ...، به مراجعین در سال ١٣٩٣ با امضاء رئیس قوه قضائیه ، آیت الله صادق آملی لاریجانی با شماره ١٠٠/١٩٥٢/٩٠٠٠ تاریخ ١٧/١/١٣٩٣ به واحدهای قضایی و دادسراهای کشور ابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه ۲۲ فروردین۱۳۹۳ ] [ 22:19 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***آیین‌نامه اجرایی تبصره (۲۱) قانون بودجه سال ۱393 ***

بر اساس مفاد این مصوبه منابع و مصارف حاصل از افزایش قیمت حامل‌های انرژی تعیین شده است. بر این اساس منابع پیش‌بینی شده در این مصوبه از محل واریزی شرکتهای پالایش نفت و در ازای تحویل هر بشکه نفت خام و میعانات گازی، شرکت ملی گاز ایران به ازای هر متر مکعب گاز فروخته شده در داخل کشور و وزارت نیرو به ازای هر کیلو وات ساعت برق مصرفی کلیه مشترکین برق صادراتی و یارانه نان، برق و سایر کالاها تامین می‌شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۱۶ فروردین۱۳۹۳ ] [ 12:49 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***بخشنامه نقل  وانتقال  برون استانی فرهنگیان درسال ۹۳ ***

بخشنامه نقل  وانتقال  برون استانی فرهنگیان درسال ۹۳توسط وزارت آموزش وپرورش  به استانهاابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۵ فروردین۱۳۹۳ ] [ 18:32 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***نحوه تغییر صندوق و انتقال حق بیمه و سوابق بین صندوق های بیمه ای تعیین شد  *****

بر این اساس، صندوق های بیمه ای موظفند با رعایت اصول و الزامات محاسبات بیمه ای، نسبت به پذیرش در خواست متقاضیان مبنی بر انتقال حق بیمه(مجموع وجوهی که به عنوان کسور بازنشستگی یا حق بیمه از سهم مستخدم و کارفرما از حقوق و مزایای مبنای کسر کسور بیمه شده (طبق ظوابط صندوق مربوط) در طول سنوات خدمت کسر شده است به همراه سود متعلقه بر اساس نرخ اعلامی از سوی بانک مرکزی جمهمری اسلامی ایران) و احتساب سوابق بیمه ای از سایر صندوق ها اقدام کند


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۸ اسفند۱۳۹۲ ] [ 19:11 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرونده دستمزد 93 بسته شد/ جدول 10 بندی مزایای جدید کارگران  *****

 خبرگزاری مهر-گروه اقتصادی: بر اساس مصوبه جدید شورای عالی کار، حداقل دستمزد سال آینده مشمولان قانون کار از 487125 تومان به 608900 تومان افزایش یافت. همچنین حق بن نقدی ماهیانه به 80 هزارتومان، حق مسکن 20هزارتومان، سنوات روزانه 500تومان، حق اولاد یکنفر 60888 تومان، و حداقل مزد روزانه نیز 20297 تومان تعیین و تصویب شد که از ابتدای سال جدید اجرا خواهد شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ جمعه ۲۳ اسفند۱۳۹۲ ] [ 22:57 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ ضریب ا فزایش حقوق سال92ازسوی آموزش وپرورش ***

اداره كل آموزش و پرورش استان ...

با سلام و احترام بخشنامه شماره 47/710 مورخ 20/12/1392 مصوبه هيات محترم وزيران در ارتباط با تعيين ضريب حقوق سال 1393 صادر گرديد


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۱ اسفند۱۳۹۲ ] [ 9:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ضریب حقوق کارمندان ابلاغ شد  *****

ضریب حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری برای سال 1393 به میزان 1207 ریال تعیین می شود. این میزان در سال 92، 1006 ریال بود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۲۰ اسفند۱۳۹۲ ] [ 13:28 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
**بخشنامه اصلاحی نظام آموزش کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی (پيوست بخشنامه ۱۸۸۱۹/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور) **

سطوح گواهینامه آموزشی نوع دوم تا سطح تخصصی- پژوهشی سطح (1) می باشد و گواهینامه تخصصی- پژوهشی سطح (2)  از نظام آموزش کارمندان دولت حذف می شود. اعطای گواهینامه نوع دوم در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی رسمی با ارزش علمی (به عنوان مدرک پایه) و دیگر شرایط لازم صرفاً یک بار در طول خدمت برای هر کارمند امکان پذیر است.

***************************************************************

***لطفاجهت آگاهی ازشرایط جدیداعطای گواهینامه نوع دوم ودانلودبخشنامه مربوطه  به ادامه مطلب دراین بخش بروید.**

***************************************************************

بخشنامه اصلاحی نظام آموزش کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی (پيوست بخشنامه ۱۸۸۱۹/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱۴/۱۱/۱۳۹۲ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور)

ماده 1) تعاریف و اختصارات

دستگاه اجرایی: به دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری با رعایت مستثنیات ماده (117) اطلاق می شود.

معاونت: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور که به اختصار معاونت نامیده می شود.

مدیران حرفه ای: تمامی عناوین پست های مدیریتی و سرپرستی دستگاه اجرایی، به استثنای سمت های مدیریت سیاسی موضوع ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همتراز آنان، مدیران حرفه ای تلقی می شوند.

مدیران سیاسی: مقامات موضوع ماده (71) قانون مدیریت خدمات کشوری و همتراز آنها مدیران سیاسی محسوب می شوند.

کمیته راهبری آموزش: منظور کمیته راهبری آموزش و توانمندسازی دستگاه های اجرایی موضوع بند 2-3 نظام آموزش کارمندان دولت است.

مشاغل عمومی: منظور مشاغل مندرج در بخشنامه شماره 41935/91/220 مورخ 4/11/1391 است.

مرکز آموزش: منظور مرکز آموزش مدیریت دولتی است.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۲۷ بهمن۱۳۹۲ ] [ 14:1 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***یک مصوبه دیگر دولت احمدی نژاد لغو شد  *****

آفتاب: رئیس مجلس در نامه‌ای به رئیس‌جمهور، یک مصوبه دولت دهم را مغایر قانون اعلام کرد.

به گزارش تسنیم،علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور، یک مصوبه دولت دهم را مغایر قانون اعلام کرد


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ یکشنبه ۶ بهمن۱۳۹۲ ] [ 15:3 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***فرآیند  دستورالعمل اجرایی اعطای گواهینامه نوع دوم ***

فرآیند  دستورالعمل اجرایی اعطای گواهینامه نوع دوم وزارت آموزش وپرورش براساس نظام جامع آموزش کارکنان ابلاغ شد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۷ دی۱۳۹۲ ] [ 9:36 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***پرداخت فوق‌العاده حقوق و دستمزد به کارمندان وزارت بازرگانی سابق ***

معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات وزیران در مورد پرداخت فوق‌العاده‌های موضوع بندهای 5 و 6 ماده 68 قانون مدیریت خدمات کشوری به کارمندان وزارت بازرگانی سابق را برای اجرا ابلاغ کرد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ شنبه ۷ دی۱۳۹۲ ] [ 13:13 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ضوابط تحصیل رایگان حافظان کل و قاریان ممتاز کشوری قرآن کریم در دانشگاه‌ها ابلاغ شد . ***

بر این اساس، دارندگان مدرک تخصصی درجه یک، دو و سه حفظ قرآن کریم، دارندگان گواهی­نامه تخصصی درجه یک و دو قرائت قرآن کریم و دارندگان رتبه اول تا سوم مسابقات بین­المللی قرائت قرآن کریم می توانند از تسهیلات تحصیل رایگان در دانشگاه ها استفاده کنند


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۲۸ آبان۱۳۹۲ ] [ 11:58 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***ابلاغ بخشنامه جدید استخدام دولتی*****

درپی لغو مصوبه استخدامی مهرآفرین توسط دولت یازدهم، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور بخشنامه جدیدی را برای ازسرگیری استخدام رسمی، پیمانی و قراردادی در دولت ابلاغ کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۷ آبان۱۳۹۲ ] [ 12:31 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****بازنشستگی با کمتر از 10 سال سابقه بیمه تایید شد.***

طرح دو فوریتی تعیین تکلیف تأمین اجتماعی در مورد اشخاصی که ده سال و کمتر حق بیمه پرداخت کرده‌اند، پس از اعمال اصلاحاتی در مجلس، به تائید شورای نگهبان رسید.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ دوشنبه ۶ آبان۱۳۹۲ ] [ 8:21 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***هر گونه استخدام در دستگاههای اجرایی بر اساس قانون برنامه پنجم ومدیریت خدمات کشوری انجام می شود *****

با تصویب دولت، تصویب نامه موضوع طرح مهرآفرین و کلیه پیوست ها، اصلاحات و الحاقات بعدی آن لغو می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصوب کرد؛ تصویب نامه شماره 176441/ت48702ه مورخ 30/9/1391 موضوع طرح مهرآفرین و کلیه پیوست ها، اصلاحات و الحاقات بعدی آن لغو می شود.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۱ آبان۱۳۹۲ ] [ 13:56 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
***برقراری کمک هزینه عائله مندی برای زنان مجرد*****

به اطلاع کلیه خانم های مجردمی رساندکمک هزینه عائله مندی ازتاریخ ۱/۱/۹۲برای زنان مجردرسمی وپیمانی برقرارخواهدشدلذاافرادمذکورمی توانندباارائه اصل وتصویرشناسنامه خودوارائه درخواست به کارشناسی اموراداری محل خدمت نسبت به برقرای کمک هزینه عائله مندی اقدام فرمایند.

بدیهی است  کمک هزینه عائله مندی این همکاران به محض ازدواج قطع خواهدشد.

ضمناباتوجه به سئوالات مطرح شده توسط بازدیدکنندگان  محترم ُ مستندقانونی که رای هیات عمومی دیوان  عدالت اداری می باشدباکلیک درادامه مطلب ذیل قابل دسترسی می باشد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۱۶ مهر۱۳۹۲ ] [ 6:38 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****تصمیم جدید دولت درباره نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی ****

 با موافقت دولت، ماده(3) آیین نامه اجرایی تبصره(3) ماده واحده قانون نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی -مصوب 1365- اصلاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیئت وزیران بنا به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد تبصره(3) ماده واحده قانون نقل و انتقال حق بیمه یا بازنشستگی -مصوب 1365- اصلاحات ماده(3) آیین نامه اجرایی تبصره یاد شده را تصویب کرد.


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ سه شنبه ۲ مهر۱۳۹۲ ] [ 13:2 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****مدرک معادل چه کسانی تبدیل به مدرک رسمی می شود/ نحوه ادامه تحصیل معادلها  ****

مدیر کل دفتر آموزشهای غیردولتی وزارت علوم با اشاره به جزئیات ادامه تحصیل دارندگان مدرک معادل در مقاطع ارشد و دکتری، به شرایط تبدیل مدرک معادل به رسمی، اشاره کرد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۲ ] [ 7:53 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
ساعات آغاز به کار ادارات و مشاغل در شهر تهران به روال قبل برگشت

همه دستگاه های اجرایی موظفند ساعات کار ادارات شهر تهران را با رعایت ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری و تبصره های ذیل آن و مصوبات هیئت وزیران ، در سقف 44 ساعت در هفته تنظیم و اجرا کنند.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۲ ] [ 7:32 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
****جزئیات آخرین بخشنامه دولت دهم درباره حقوق کارمندان در روزهای پایانی ****

                    برقراری فوق العاده ویژه کارکنان شایدوقتی دیگر... 

جزئیات آخرین بخشنامه دولت دهم درباره حقوق کارمندان در روزهای پایانی فعالیت منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در آخرین بخشنامه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری دولت دهم که با امضای بهروز مرادی در ماه جاری به کلیه دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده، آمده است:


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲۳ مرداد۱۳۹۲ ] [ 23:31 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
* ***شرایط استفاده ازتقلیل ساعت  ***  *

باتوجه به اینکه کلیه افرادی که به امرتدریس اشتغال دارندمی تواننددرصورت داشتن شرایط استفاده ازتقلیل ساعت به جای ۲۴ساعت ،۲۰ساعت درهفته تدریس نمایندلذادراین قسمت شرایط استفاده ازتقلیل ساعت رابیان می دارم .


**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ چهارشنبه ۲ مرداد۱۳۹۲ ] [ 0:14 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
بخشنامه شماره 16/710 مورخ 19/4/1392 برقراري فوق العاده شغل موضوع بند 5 ماده 68 قانون مديريت خدمات كشوري از طرف معاون محترم توسعه مديريت و پشتيباني ابلاغ شد.

**ادامه مطلب باکلیک دراینجا**
[ پنجشنبه ۲۰ تیر۱۳۹۲ ] [ 9:10 ] [ محمدحبیبی کمیجانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

به نام خدایی که می آفریندبی آنکه خلق شده باشدوسفره روزی خلایق رامی گستراندبی آنکه خودهرگزبرسرسفره نشسته باشدواطعام می کندبندگان رابی آنکه خودطعم چشیدن چشیده باشد.××
××خدایابه "داده"و"نداده"و"گرفته ات"شکر-که داده ات"نعمت"است ونداده ات"حکمت وگرفته ات"امتحان×./.


××وبلاگ حاضر به منظورآشنایی بااهم اخبارواطلاعات وبخشنامه های صادره دولت تدارک وراه اندازی گردیده تاازاین طریق اطلاعات موردنیازدرکوتاهترین فاصله به اطلاع مخاطبان برسد.

.تعبیر خواب آنلاین

div> <